1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 13. 11. 1993 – Rimavská Sobota
30 kg 1. Štrbka T., Mladosť Poprad 33 kg 1. Vandák B., AŠK Slávia Trnava
2. Trocha M., Loko Rim. Sobota 2. Kusko J., Kendokan judo club Košice
3. Pangrác M., Kendokan Košice 3. Trabalka K., ŠK Kolárovo
3. Karola V., Loko Rim. Sobota
       
36 kg 1. Kurian M., Kendokan Košice 40 kg 1. Weiss P., Judo club ZŤS Martin
2. Milner T., Junior Lučenec 2. Židek R., Mladosť MDDM Žilina
3. Hrkeľ D., Slávia Trnava 3. Dérer Ľ., Sokol Prievidza
3. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota 3. Kolbašský M., Kendokan Košice
       
44 kg 1. Šlosár A., ŠK Polície – Prešov 48 kg 1. Konárský M., Tatran Spišská Nová Ves
2. Kiss R., ŠK Kolárovo 2. Rablanský P., Sokol Bratislava
3. Fazekáš M., Loko Rim. Sobota 3. Hegeduš M., Kendokan Košice
3. Szabó A., ŠK Kolárovo 3. Benko P., ŠK Kolárovo
       
53 kg 1. Čiernik Z., ŠK Kolárovo 58 kg 1. Rešetár J., Mladosť Rim. Sobota
2. Krnáč M., Junior Lučenec 2. Monšík I., Sparta Považská Bystrica
3. Bauman R., Sokol Bratislava 3. Kiss L., ŠK Kolárovo
   
nad 58 kg 1. Tomčík T., Judo club ZŤS Martin
2. Žiak J., Mladosť Rim. Sobota
3. Valach J., Mladosť Rim. Sobota
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 9. 10. 1993 – Michalovce
33 kg 1. Kohútová M., ŠK Z. Michalovce 36 kg 1. Papanová M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Harmaniaková A., Sl. B. Bystrica 2. Galádová Z., Junior Lučenec
3. Heldáková G., Mladosť Poprad 3. Kmeťová D., Mladosť Rim. Sobota
       
40 kg 1. Vojteková K., Sokol Prievidza 44 kg 1. Vinczeová H., ŠK Kolárovo
2. Gerasimová A., Michalovce 2. Mlynárčiková Z., UMB Banská Bystrica
3. Sojková J., Mladosť Rim. Sobota 3. Sopková I., ŠK Zemplín Michalovce
3. Lehocká D., Mladosť Rim. Sobota
       
48 kg 1. Kaničárová D., ŠK Michalovce 53 kg 1. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
2. Madaiová J., Mladosť Poprad 2. Šoltýsová P., ŠK Zemplín Michalovce
3. Vojčáková L., Sl. UMB B. Bystrica 3. Mrížová M., ŠK Slávia Michalovce
   
58 kg 1. Mrlianová V., Mladosť Poprad
2. Rendlová E., Sl. UMB B. Bystrica
3. Ostroverchá B., ŠK Slávia Michalovce
 
Vo váhach do 33 a 48 kg nie sú uvedené 2. miesta. Je to z toho dôvodu, že Mordinová Klaudia 33 kg- Prešov a Bírová Ivana 48 kg – Michalovce nie sú registrované v Slovenskom zväze judo a nemajú ani vystavené preukaz SZJ.
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci - 16. 10. 1993 – Žilina
36 kg 1. Tóth J., Kendokan Košice 40 kg 1. Štefanovský M., AŠK Sl. Trnava
2. Satko D., Mier Nitra 2. Czirok R., Sokol Bratislava
3. Rendek R., Sokol Prievidza 3. Katial R., Sokol Prievidza
3. Lacík J., Mladosť Rim. Sobota
       
44 kg 1. Halenár M., AŠK Sl. Trnava 48 kg 1. Jucha M., ŠK BERIHA Galanta
2. Hakulín M., Sl. STU Bratislava 2. Kolman M., AŠK Sl. Trnava
3. Babic B., Mladosť Rim. Sobota 3. Bažaný M., AŠK Sl. Trnava
3. Pulc L., Sl. STU Bratislava 3. Fajčík I., AŠK Sl. Trnava
       
53 kg 1. Spurný M., Junior Lučenec 58 kg 1. Honz M., Sl. STU Bratislava
2. Bielik P., Sparta P. Bystrica 2. Daniš M., Sokol Prievidza
3. Hegeduš T., Kendokan Košice 3. Kúdela T., Sl. STU Bratislava
3. Sobolič ., Sl. STU Bratislava 3. Brygin M., Mladosť Žilina
       
64 kg 1. Bohninský Š., Junior Lučenec 72 kg 1. Iro R., AŠK Slávia Trnava
2. Chudík M., Mladosť Poprad 2. Draxler I., Sokol Bratislava
3. Stankovič I., AŠK Sl. Trnava 3. Palhazy P., Sokol Bratislava
3. Kubica P., ŠK BERIHAGalanta 3. Horváth A., ŠK BERIHA Galanta
   
nad 72 kg 1. Řehák Ľ., PS Bratislava
2. Komloši J., Mladosť Rim. Sobota
3. Baláž A., AŠK Slávia Trnava
3. Chrappa Š., Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci družstvá – 19. 6. 1993 – Bratislava
1. Mladosť Rimavská Sobota 8 bodov
2. Judo club Sokol Prievidza 8
3. AŠK Slávia Trnava 8
4. Slávia STU Bratislava 4
5. Sokol Bratislava 2
6. Mier Nitra 0
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 9. 10. 1993 – Michalovce
40 kg 1. Smolková M., Spišska Nová V. 44 kg 1. Hricová Ľ., Loko Košice
2. Andreidseová L., Ml. Poprad 2. Popelášová L., Loko Humenné
3. Lastomírska J., ŠK Z. Michalovce 3. Šoltésová S., Mladosť Poprad
3. Trnavská E., Mladosť Rim. Sobota
       
48 kg 1. Spurná M., Junior Lučenec 53 kg 1. Kittanová P., Mladosť Poprad
2. Neiplová Z., Mladosť Poprad 2. Matusová E., ŠK Kolárovo
3. Micenková J., Loko Košice 3. Uhrinová K., ŠK Kolárovo
3. Duchová M., Slávia UPJŠ Prešov 3. Kršková ., Sokol Prievidza
       
58 kg 1. Žilinková M., Sokol Bratislava 64 kg 1. Vasilová M., Sl. UMB B. Bystrica
2. BaďurikováM., Mladosť Poprad 2. Jankovičová J., ŠK Zemplín Michalovce
3. Serenčová A., Sl. UPJŠ Prešov 3. Moravčíková Z., Slávia VŠDS Žilina
3. Vysaníková P., ŠK Z. Michalovce
   
nad 64 kg 1. Jackovičová L., Mladosť Poprad
2. Závadská Z., Mladosť Poprad
3. Tománková L., Lokomotíva Pezinok
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 17. 4. 1993 – Bratislava
50 kg 1. Tverdík M., Sl. UPJŠ Prešov 55 kg 1. Pokrývka B., AŠK Slávia Trnava
2. Giertli R., ZŤS Martin 2. Futo M., Slávia Bardejov
3. Markovics A., Loko Pezinok 3. Vitek M., ZŤS Martin
3. Gergely P., AŠK Slávia Trnava 3. Morvay M., Sokol Prievidza
       
60 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava 65 kg 1. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica
2. Vámoš P., Junior Lučenec 2. Maník M., ZŤS Martin
3. Sivý M., Sl. STU Bratislava 3. Purdeš P., Slávia Bardejov
3. Hanzlík R., AŠK Slávia Trnava 3. Hamza J., Mier Nitra
       
71 kg 1. Minárik A., ZŤS Martin 78 kg 1. Novotný B., Mladosť Rim. Sobota
2. Beseda P., PS Bratislava 2. Cisár P., Sokol Bratislava
3. Svoreň R., Mladosť Rim. Sobota 3. Čičmanec R., Sokol Bratislava
3. Ahmeti R., Mladosť Poprad 3. Havran J., Junior Lučenec
       
86 kg 1. Peteja B., Slávia Žilina nad 86 kg 1. Kadlečík I., Slávia Prešov
2. Sochor M., AŠK Sl. Trnava 2. Honz R., Slávia STU Bratislava
3. Dolinský P., ŠK Polície - Prešov 3. Kováč V., Mladosť Rim. Sobota
3. Knížat Ľ., Mier Nitra
 
Mjstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 6. 11. 1993 – Trnava
1. Mladosť Rimavská Sobota 36 bodov
2. Judo club ZŤS Martin 30
3. Slávia Bratislava 23
4. Mier Nitra 20
5. Slávia Trnava 18
6. Junior Lučenec 18
7. Lokomotíva Pezinok 12
8. Slávia UPJŠ Prešov 11
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – II. liga – 27. 11. 1993 – Žilina
1. Mladosť MDDM Žilina 33 bodov
2. Mladosť Poprad 32
3. Sokol Bratislava 27
4. Zemplín Michalovce 16
5. ŠK Kolárovo 12
6. ZŤS Dubnica nad Váhom 0
 
Kvalifikácia do I. NL: dorastenci – družstvá – 16. 1. 1993 – Bratislava
1. AŠK Slávia Trnava 4 body
2. Mier Nitra 4
3. Sokol Bratislava 2
4. Mladosť Poprad 2
 
Majstrovstvá SR: dorastenky – 25. 9. 1993 – Lučenec
44 kg 1. Dragunová M., Kendo. Košice 48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava
2. Goghová Z., ŠK Kolárovo 2. Michalíková R., Sl. UMB B. Bystrica
3. Žilová Z., Slávia VŠDS Žilina 3. Duchová M., Slávia UPJŠ Prešov
       
52 kg 1. Píšová Z., ŠK BER. Galanta 56 kg 1. Mazúrová M., Mladosť Poprad
2. Kamenská Z., Junior Lučenec 2. Blahutová J., Sokol Bratislava
3. Taba G., Sokol Bratislava 3. Žilinková M., Sokol Bratislava
3. Serenčová A., Slávia UPJŠ Prešov
       
61 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava 66 kg 1. Vargová M., Junior Lčenec
2. Košová D., Sokol Bratislava 2. Hefková A., Sokol Bratislava
3. Ďurkovičová J., Junior Lučenec 3. Paulenková A., Slávia VŠDS Žilina
3. Pavlínková E., Mladosť Poprad
   
72 kg 1. Suchánková M., Patrónka Brarislava
2. Ďurkovičová D., Junior Lučenec
3. Marianková M., Slávia VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá SR: dorastenky – družstvá – 6. 11. 1993 – Bratislava
1. Sokol Bratislava 36 bodov
2. Junior Lučenec 30
3. Slávia UPJŠ Prešov 18
4. Mladosť Poprad 17
5. Patrónka Bratislava 14
6. Slávia VŠDS Žilina 11
7. Mladosť Rim. Sobota 0
 
Družstvo Lokomotívy Humenné malo menší počet vybojovaných stretnutí ako polovicu celej súťaže a preto sa jeho výsledky anulovali.
 
Majstrovstvá SR: juniori – 30. 10. 1993 – Banská Bystrica
55 kg 1. Pokrývka B., AŠK Sl. Trnava 60 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Gergely P., AŠK Sl. Trnava 2. Futo M., Slávia Bardejov
3. Chovan E., Sl. STU Bratislava 3. Pisoň M., Sl. STU Bratislava
3. Utis R., Mladosť Rim. Sobota
       
65 kg 1. Stopka V., Sl. STU Bratislava 71 kg 1. Tománek J. ml., Loko Pezinok
2. Hanzlík R., AŠK Sl. Trnava 2. Maník M., ZŤS Martin
3. Szábó R., ŠK Kolárovo 3. Moravík M., Dukla B. Bystrica
3. Belfi R., Slovan Agro Levice 3. Neu R., Loko Pezinok
       
78 kg 1. Svitek M., Sl. STU Bratislava 86 kg 1. Lilge P., ZŤS Martin
2. Schovanec M., ZŤS Martin 2. Peteja B., Slávia VŠDS Žilina
3. Novotný B., Mladosť Rim. Sobota 3. Szabó A., Mladosť Rim. Sobota
3. Tománek M., Loko Pezinok 3. Kubáň Š. ml., Loko Pezinok
       
nad 86 kg 1. Húska I., ZŤS Martin 95 kg 1. Kňažek P., Sp. ZŤS Dubnica nad Váhom
2. Antal Z., ŠK BERHIA Galanta 2. Slábý M., Slávia VŠDS Žilina
3. Slábý M., Slávia VŠDS Žilina 3. Mojžiš P., Lokomotíva Zvolen
 
Majstrovstvá SR: muži – 8. 5. 1993 – Martin
60 kg 1. Marušin J., ASVŠ D. B. B. 65 kg 1. Koky A., Mladosť Poprad
2. Belfi R., Slovan Agro Levice 2. Donner M., Sl. STU Bratislava
3. Filipko Z., PS Bratislava 3. Matuszek M., Loko Pezinok
3. Viner I., ŠK Zemplín Michalovce 3. Hrnčiar I., AŠK Slávia Trnava
       
71 kg 1. Kozák Z., ZŤS Martin 78 kg 1. Riňák V., Dukla B. Bystrica
2. Čopák G., ŠK Z. Michalovce 2. Vinkler R., ASVŠ D. B. Bystrica
3. Tománek J. ml., Loko Pezinok 3. Vraštiak P., ASVŠ D. B. Bystrica
3. Ahmeti R., Mladosť Poprad 3. Varga M., Sokol Bratislava
       
86 kg 1. Maruna R., ZŤS Martin 95 kg 1. Babinčák L., Solivar Prešov
2. Stromko Ľ., ZŤS Martin 2. Gabčo M., VTJ VVLŠ SNP Košice
3. Krejči P., Sl. STU Bratislava 3. Žilka P., ZŤS Martin
3. Lilge P., ZŤS Martin 3. Svátek J., AŠK Slávia Trnava
       
nad 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. B. absolútka. 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Žilka V., ZŤS Martin 2. Riňák V., Dukla B. Bystrica
3. Pršo S., ZŤS Martin 3. Lilge P., ZŤS Martin
3. Krejči P., Slávia STU Bratislava
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 4. 12. 1993 – Martin
1. JC ZŤS Martin 38 bodov
2. ASVŠ Dukla B. Bystrica 32
3. PS Bratislava 22
4. Slávia VŠDS Žilina 16
5. Sparta Považská Bystrica 12
6. AŠK Slávia Trnava 0
 
Kvalifikácia do II. NL: muži – družstvá – 9. 1. 1993 – Lučenec
1. Mladosť Rimavská Sobota 10 bodov
2. Slávia STU Bratislava 6
3. Lokomotíva Pezinok 6
4. Junior Lučenec 4
5. Slávia UPJŠ Prešov 4
6. Slávia VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá SR: ženy – 6. 2. 1993 – Bratislava
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Gecková Z., ŠK Zemplín Michalovce
2. Golitková N., Sl. UMB B. B. 2. Píšová Z., ŠK BERHIA Galanta
3. Zlatohlavá M., Sl. UPJŠ Prešov 3. Melková R., Sokol Bratislava
3. Marmulová B., Patrónka Bratislava
       
56 kg 1. Sebestyenová L., S. Bratislava 61 kg 1. Janošíková M., Sokol Bratislava
2. Lukáčová J., Junior Lučenec 2. Závacká J., Sokol Bratislava
3. Blahutová J., Sokol Bratislava 3. Závacká J., Sokol Bratislava
3. Dubovská P., Loko Pezinok 3. Valentíková J., Slávia STU Bratislava
       
66 kg 1. Vargová M., Jun. Lučenec nad 72 kg 1. Hefková K., Sokol Bratislava
2. Michalová A., So. Bratislava 2. Valčeková J., Patrónka Bratislava
3. Jirsáková K., Sl. UMB B. Bystrica 3. Lišková N., Loko Pezinok
 
Majstrovstvá SR: ženy – družstvá – 27. 11. 1993 – Bratislava
1. Sokol Bratislava ,,A” 24 bodov
2. Slávia UMB B. Bystrica 10
3. Patrónka Bratislava 8
4. Sokol Brtislava ,,B” 6
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 18.-21. 11. 1993 – Papendal (Holandsko)
65 kg 7. Schovanec Ivan
78 kg 7. Vinkler Radoslav
86 kg Lilge Pavol – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 18. 11. 1993 – Papendal (Holandsko)
56 kg Sebestyénová Lucia – bez umiestnenia
61 kg 7. Závacká Jana
66 kg 5. Vargová Michaela
 
Majstrovstvá Európy: muži – 29. 4. 1993 – Atény (Grécko)
60 kg Matuszek Marek – bez umiestnenia
95 kg Semír Pepic – bez umiestnenia
 
Majsrtovstvá Európy: ženy – 29. 4. 1993 – Atény (Grécko)
61 kg Jánošíková Miroslava – bez umiestnenia
72 kg 9. Hefková Karin
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 30. 9.-3. 10. 1993 – Hamilton (Kanada)
95 kg Semír Pepic – bez umiestnenia
OPEN Semír Pepic – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Sveta: ženy – 30. 9. 1993 – Hamilton (Kanada)
61 kg 9. Jánošíková Miroslava
72 kg Hefková Karin – bez umiestnenia
absolútna Hefková Karin – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1993